Pravidlá volejbalu: Získavaj body podľa pravidiel | Sportika GROUP

S vicemistrem byl set maximem | Volejbal ženy - TJ Sokol Šternberk

Fotogalerie: Basket a Volejbal Brno - Brněnský deník

Volejbalový set VolleyBase - LACASPORT

Dva sety to vypadalo na naši hladkou porážku, ale pak holky zabraly a  vynikajícím výkonem otočily na 3:2! - Prostějovský Večerník
Dva sety to vypadalo na naši hladkou porážku, ale pak holky zabraly a vynikajícím výkonem otočily na 3:2! - Prostějovský Večerník

Volejbal Brno - Velmi vyrovnaný zápas byl k vidění dnes na Kouničce, Lvy  jsme porazili 3:2 na sety 💪 #jdemeservat | Facebook
Volejbal Brno - Velmi vyrovnaný zápas byl k vidění dnes na Kouničce, Lvy jsme porazili 3:2 na sety 💪 #jdemeservat | Facebook

Detail článku | VolejbalBrno

Volejbal set MASTER Start * | MASTERSPORT.CZ | Výrobce MASTER

Dva sety jsme s favoritem zahrály, cenila si volejbalistka Kovářová |  iSport.cz
Dva sety jsme s favoritem zahrály, cenila si volejbalistka Kovářová | iSport.cz

Derby ve Šternberku přineslo tři body až za čtyři sety | VK UP Olomouc –  volejbal ženy
Derby ve Šternberku přineslo tři body až za čtyři sety | VK UP Olomouc – volejbal ženy

Vše o volejbalu | MASTERSPORT.CZ

Dva vyrovnané sety a konec. Tři body má Prostějov | Volejbal ženy - TJ  Sokol Šternberk
Dva vyrovnané sety a konec. Tři body má Prostějov | Volejbal ženy - TJ Sokol Šternberk

České volejbalistky by před zápasem s Němkami jeden vyhraný set braly,  přesto je prohra mrzí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
České volejbalistky by před zápasem s Němkami jeden vyhraný set braly, přesto je prohra mrzí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Češky prohrály na úvod MS s Brazilkami. Uhrály ale cenný set – ČT sport –  Česká televize
Češky prohrály na úvod MS s Brazilkami. Uhrály ale cenný set – ČT sport – Česká televize

Volejbal Brno i Šelmy zvládly úvod sezony, KP Brno nehrálo kvůli Covidu -  Brněnský deník
Volejbal Brno i Šelmy zvládly úvod sezony, KP Brno nehrálo kvůli Covidu - Brněnský deník

Volejbal - Zlatá európska liga: Slovensko nestačilo na Chorvátsko  (výsledok) | SPORTNET
Volejbal - Zlatá európska liga: Slovensko nestačilo na Chorvátsko (výsledok) | SPORTNET

Slovenskí volejbalisti súčasťou experimentu: Sety sa budú hrať na 21 bodov  | Športky.sk
Slovenskí volejbalisti súčasťou experimentu: Sety sa budú hrať na 21 bodov | Športky.sk

Pravidla volejbalu | Alza.cz

V dohrávce 20. kola vzdorovaly přerovské Zubřice Šelmám jen jeden set

Články | VolejbalBrno

Z Polska vezeme dva sety. Také Kazaň vítězí 3:1 | VK UP Olomouc – volejbal  ženy
Z Polska vezeme dva sety. Také Kazaň vítězí 3:1 | VK UP Olomouc – volejbal ženy